Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nádherný týden otce a brankáře Petra Čecha: ADÉLKA A VÝHRY!

28.1.2008 14:55 | FotbaL

Fanoušci Petra Čecha přejícně pějí: "Žije si jako v pohádce." Ano! Fotbalový gólman vítězí na všech frontách. Stal se otcem krásné a zdravé dcerky a na hřišti kráčí s Chelsea od úspěchu k úspěchu.

Adélka! Štěstíčko vážící 3 kilogramy a měřící 49 centimetrů. A dvě výhry nad Evertonem (1:0) a nad Wiganem (2:1) k tomu! "Vítězství patří manželce a dcerce," oznamuje pyšně čerstvý otec.

Má těch pět nádherných dnů vůbec nějakou kaňku? "Mrzí mne, že jsem nebyl u porodu. Takový zkrátka je život, ale slibuji, že příště to určitě stihnu," říká s lehkým úsměvem Petr Čech.

A pak to odloučení. Rodinka je v Praze, taťka musel kvůli sobotnímu duelu Anglického poháru do Wiganu. "Je to moje práce. Budu se snažit co nejvíc pendlovat," plánuje opora »Blues«.

Ovšem včera se domů nedostal. "Petr nepřiletěl. Chtěl, ale nedovolil mu to program týmu. Vždyť Chelsea hraje už ve středu doma ligu s Readingem. Vrátí se za rodinou o víkendu před srazem reprezentace," vysvětluje David Trávníček z agentury Sport Invest, která Petra Čecha zastupuje.

5 dnů Petra Čecha

  • STŘEDA 23. LEDNA - Krátce po šesté hodině ranní se stal šťastným otcem Adélky. Večer vychytal nulu (1:0) a postup Chelsea do finále Carling Cupu přes Everton.
  • ČTVRTEK 24. LEDNA - V čase 2.52 vstupuje s kyticí do porodnice U Apolináře a vzápětí objímá ženu Martinu a dojatý poprvé chová dcerku.
  • PÁTEK 25. LEDNA - Petr se loučí s rodinkou, s níž strávil noc a den. Vrací se do Londýna, aby se připravil na zápas Anglického poháru ve Wiganu.
  • SOBOTA 25. LEDNA - Martina s Adélkou opouštějí porodnici. Jsou zdravé a v pohodě. Stejně jako Petr, který za Kanálem vítězí ve Wiganu 2:1.
  • NEDĚLE 26. LEDNA - Obě »Čechínovy princezny« jsou v pražském bytě. Taťka tráví čas v Londýně, cestu domů mu znemožňuje nabitý program Chelsea.

Oprávněná pýcha Petra Čecha. Manželka Martina a dcerka Adélka opouštějí porodnici U Apolináře.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář